وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: آموزش ساخت بک گراند طراحی بنر تبلیغاتی

2

آموزش ساخت بک گراند طراحی بنر تبلیغاتی

آموزش ساخت بک گراند طراحی بنر تبلیغاتی به صورت تصویری و رایگان ، امروز یک آموزش بسیار پر کاربرد را خدمت شما کاربران همیشگی ثامن بنر آماده کرده اییم ، ساخت بک گراند زیبت برای طراحی بنر به صورت حرفه ایی.

آموزش تهیه شده کاملا توسط ثامن بنر انجام گرفته شده است .

قدم به قدم با ما همراه شوید ؛

قدم اول : در قسمت file>new کلیک کرده و پنجره همانند عکس زیر باز می شود در قسمت name اسم پروژه خود را قرار داده و در قسمت های بعدی W و H سایز بنر خود که ۴۶۸*۶۰ استاندارد این بنر تبلیغاتی می باشد را وارد نمایید ، در قسمت color mode مواظب باشید که تنظیمات ۸bit و RGB COLOR باشد در غیر این صورت حجم بنر شما بسیار بالا می رود در نکات آموزشی استاندارد طراحی بنر این آموزش هارا شرح داده اییم .

آموزش ساخت بک گراند طراحی بنر

قدم دوم : بعد از انجام قدم اول یک بک گراند سفید ایجاد می شود همانند عکس زیر که شرح داده شده گزینه اول انتخاب کنید .

2

قدم سوم : بعد از کشیدن و ایجاد LAYER اندازه بنر ۴۶۸*۶۰ بر روی layer ایجاد شده کلیک راست کرده و به قسمت blending options رفته در قسمتی که باز می شود بر روی گزینه “گرادیانت اورلی ” میروید توجه داشته باشید بعد از کلیک برای این گزینه بک گراند شما به شکل نا مربوط و زشت تبدیل می شود اما نگران نباشید : )

3

قدم چهارم : عکس گویا می باشد در تنظیمات زیر بر روی منو style کلیک کرده و گزینه دوم را انتخاب کنید تا گودی سیاهی در پس زمینه شما ایجاد شود

4

قدم پایانی : همانند عکس زیر می توانید تنظیماتی که دور آن حاشیه قرمز کشیده اییم انجام دهید و رنگ مورد علاقه خود را تبدیل به گرادیانت کنید توجه داشته باشید تمامی این تنظیمات را برای ایجاد این گونه گراند ها لازم است بک گراند هایی که با این تنظیمات ، تنظیم می شود بیشتر آن ها حاشیه هایی تیره نسبت به وسط پس زمینه دارد .

5

 

حالا شما یک بک گراند زیبا دارید شما می توانید با استفاده از پترن ها استایل ها و متن هایی که وارد می کنید شکل شمایل این پس زمینه را تغییر و حتی جذاب تر کنید .

امیدوارم آموزش مفیدی برای شما دوستاران فوتوشاب و کاربران ثامن بنر باشد ، آموزش های ویدویی به زودی آغاز می شود منتظر باشید .. آموزش هایی بشتری در این مورد وجود دارد و شما می توانید در گوگل به جستجو بیشتری بپردازید

بازدید : 320 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۵ اسفند ۹۴

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.