وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: آموزش طراحی بنر تایم لاین و زمان بندی

2

آموزش طراحی بنر تایم لاین و زمان بندی

امروز با سری آموزش طراحی بنر تایم لاین و زمان بندی وبلاگ ثامن بنر را آپدیت می کنیم ، توضیحات بسیار مفید در مورد زمان بندی دقیق بنر تبلیغاتی و استفاده از تایم لاین به صورت منظم و ساده می باشد .

هنگامی که یک طراح برای ایده یک بنر جدید برنامه ریزی می کند باید دقت داشته باشد طراحی جزئیاتی که در آن قرار می دهد چند ثانیه و چکونه مکث و حرکت داده می شود ، حرکت بین متن و محصولات درون طراحی بنر بسیار مهم است که همگانی لازم را داشته باشد برای خاموش و روشن شدن و نمایش عدم نمایش آن .

پیشنهاد ما برای تایم لاین و زمان بندی بین اسلاید ها در برنامه فوتوشاپ و ایست ( مکث ) متن بین ۳ الا ۴ ثانیه است ، این ثانیه ها به کاربر و بازدید کننده وب سایت اجازه می دهد متن را در سریع ترین زمان خوانده و به صورت ادامه دارد به اسلاید های دیگر رجوع کند .

 

آموزش طراحی بنر تایم لاین و زمان بندی

 

زمان بین خالی شدن بنر از اسلایدی به اسلاید دیگر حدودا باید ۰٫۵ ثانیه گرفته شود ، در صورت زیاد گرفته شدن اسلاید های خالی بنر کاربر به اشتباه بنر را تمام شده می داند و دیگر اشتیاقی به خواندن محتویات بنر ندارد و به صورت ۱۰۰% کلیک خورد بنر شما پایین می آید .

اما در بخش مهم بین حرکات متن ها می باشد ، که بسیاری از ما در پست های مختلف سوال کرده بودند که چگونه حرکت بین اسلاید ها را روان اجرا کنیم ؟

باید پاسخ دهیم باید توجه کنید حرکت بین متن ها یا محصولات از لحظه ورود محتویات به بنر و تا لحظه ایست محتویات باید تنظیم تایم لاین را بر روی عدد ” ۰ ” بگذارید نگران سریع بدون حرکت محتویات بنر نباشید زیرا ما در بخش ایست متن ها زمان را ” ۳ یا ۴ ” ثانیه قرار می دهیم و این بسیار کمک می کند که بنری روان و زمان بندی منظم را داشته باشیم .

افکت هایی زیبا وجود دارد که موجب می شود طراحی بنر شما از آنچه که استاندارد است کامل تر شده و حتی زیبا تر به چشم آید ؛

  • تکنیک opacity :

این تکنیک یک افکت زیبا است که می توانید در هر اسلایدر با کم کردن یا زیاد کردن مقدار عددی آن به کم رنگ شدن و پر رنگ شدن متن بی افزایید اما در استفاده از این افکت زیاده روی نکنید که بنر تکراری نشود .

در مطالب آینده بیشتر در مورد افکت های طراحی بنر تبلیغاتی صحبت خواهیم کرد و چندین افکت را به نمایش قرار خواهیم داد .

بازدید : 197 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۵ خرداد ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه