وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: بهترین نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی

5

بهترین نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی

با معرفی بهترین نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی ثامن بنر را آپبدیت می کنیم ، امروزه با توجه به افزایش نیاز های کاربران و اقزایش وب سایت های پربازدید ایرانی ، بسیاری از وبمستران جهت نمایش تبلیغات خود به بنر تبلیغاتی در فرمت گیف یا در بعضی از مواقع در فرمت فلش لازم دارند .

نکته ویژه این مطلب این است ما نام سه نرم افزار قدرتمند طراحی بنر بع غیر از فوتوشاپ قرار داده اییم که می توانید به طور مستقیم با ابزار هایی که این نرم افزار ها در اختیار شما قرار می دهند بنر های زیبایی را برای خود تهیه کنید . هدف از قرار دادن بهترین نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی جهت اطلاع رسانی از نرم افزار های مربوطه در این حوزه کاری می باشد .

طراحی بنر یکی از بزرگترین و بهترین وسیله ی تبلیغات اینترنتی می باشد ، بنر تبلیغاتی هم اکنون در ایران توسط شرکت های بزرگی همانند : نمایندگی ایسوس ، دیجی کالا و بسیاری از سایت های معتبر اینترنت ایران مورد استفاده می باشد ، رابط استفاده از این روش تبلیغاتی ( طراحی بنر ) شبکه تبلیغاتی های بزرگ ایرانی می باشد .

  • کار شبکه تبلیغاتی اینترنتی چیست ؟

شبکه تبلیغاتی یکی از رابط های تبلیغاتی وب سایت یا برند ایجاد شده شما می باشد ، شبکه تبلیغاتی به شما کمک میکند با ایجاد کمپین های تبلیغاتی سریع تر تبلیغات خود را شروع کنید و نیازی نداشته باشید برای نمایش بنر های وب سایت خود با تمامی سایت در تماس باشید .

بهترین نرم افزار طراحی بنر تبلیغاتی

۱ – اولین نرم افزاری که معرفی می کنیم Banner Design Studio می باشد

نرم افزار Banner Design Studio، نرم افزاری قدرتمند در زمینه ساخت بنر تبلیغاتی حرفه ای با محیط بسیار ساده و استفاده آسان بدون نیاز به آموزش ویژه در حوزه طراحی گرافیکی می باشد.

این نرم افزار دارای امکانات و ابزارهایی ویژه است که به شما در طراحی بنر کمک میکند . شما می توانید متن ، آیکون ها و تصاویر تبلیغاتی زیبا را به بنر خود اضافه کنید و یک بنر تبلیغاتی را طبق استاندارد های امروزی ایجاد کنید . نوع شکل و شمایل بنر گیف به خود شما بستگی دارد و  خروجی شما توسط این نرم افزار در فرمت های SWF ،HTML ،AVI ،PDF ،GIF ،JPG ،PNG ،TIFF ،BMP می باشد.

۲ – دومین نرم افزار طراحی بنر Easy GIF Animator

Easy GIF Animator یک نرم افزار بسیار کاربردی استکه دارای  رابط کاربری آسان جهت ویرایش و ساخت تصاویر GIF و طراحی بنر تبلیغاتی می باشد ، شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی با ایجاد یک سند یا پروژه یک بنر تبلیغاتی اختصاصی برای وب سایت یا وبلاگ خود تهیه نمایید ، از ویژه گی های این نرم افزار دارای جلوه های ویژه و دکمه های زیبا برای استفاده در طراحی بنر می باشد .

۳ – سومین نرم افزار طراحی بنر EximiousSoft Banner Maker

یک نرم افزار ویژه دیگر برای طراحی بنر تبلیغاتی EximiousSoft Banner Maker  می باشد ، نرم افزار ساخت بنر یا ( Banner Maker ) از نرم افزار های معروف ویندوز جهت طراحی بنر و ویرایش عکس های با فرمت GIF می باشد از ویژه گی این ابزار قدرتمند دارا بودن بیش از ۳۰ افکت ویژه برای ساخت بنر های متحرک در یک مرحله می باشد با محیط گرافیکی برای ویرایش آسان فایل های طراحی شده و عکس های متحرک .

توجه داشته باشید برای ایجاد یک بنر تبلیغاتی بسیار زیبا و استاندارد فقط نصب این گونه برنامه ها کفایت نمی کند ، بهترین و مهم ترین نرم افزار ساخت و تولید بنر تبلیغاتی نرم افزار بسیار قدرتمند Adobe Photoshop cc می باشد که بنده حتما به دوستانی که تازه طراحی بنر را می خواهند شروع به یادگیری کنند پیشنهاد می کنم ، در غیر این صورت نرم افزار هایی که در این مطلب اسم برده اییم ۲۰ درصد از قابلیت های ابزار فوتوشاپ را هم ندارند .

منتظر پست های آموزشی باشید …

بازدید : 4,465 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۰ مرداد ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه