وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: دانلود بهترین لایه باز طراحی بنر تبلیغاتی ( سری اول )

0

دانلود بهترین لایه باز طراحی بنر تبلیغاتی ( سری اول )

با توجه به درخواست بسیاری از همکران و کاربران بخش وبلاگ ثامن بنر با تهیه دانلود بهترین لایه باز طراحی بنر تبلیغاتی این بخش وبلاگ را آپدیت کنیم ، با مطالبی که در ثامن بنر قرار داده ایم مهم ترین بخش تبلیغات یک کمپین بنر تبلیغاتی آن و نوع طراحی بنر می باشد .

شاید طراحی یک بنر تبلیغاتی در اینترنت هزینه ایی چندانی نداشته باشد ، اما بعضی ازت تبلیغ دهنده های وب فارسی با در نظر داشتن سلیقه خود و  ایده و فکری که در ذهن خود دارن می خواهند یک بنر تبلیغاتی را با کمک لایه باز هایی که در وب وجود دارد طراحی و اجرا کنند .

با جستحو در اینترنت می توانید بنر گیف را به صورت لایه باز پیدا و دانلود کنید اما هیچ نکته استاندارید در طراحی بنر انجام شده رعایت نشده و اغلبا موجب می شود بنر استفاده شده توسط مصرف کننده به صورت غیر حرفه ایی باشد و قابل استاندارد تبلیغات نباشد .

 

دانلود بهترین لایه باز طراحی بنر تبلیغاتی ( سری اول )

 

اما تیم ثامن بنر با جستجو در اینترنت با پیدا کردن یک لایه باز بسیار کامل از بنر تبلیغاتی ، آن را به صورت رایگان مورد اشتراک کاربران خود قرار داده است ، نکات قابل توجه از لایه باز طراحی بنر این است که طراحی به صورت رئالیسم بوده – از دکمه های فراخوان استفاده شده است – عکس های آزمایشی استفاده شده است و رنگ و روانشناسی آن به صورت استاندارد و قابل قبول است .

فایل قرار گرفته شده به صورت ۱۱ بنر لایه باز می باشد ، هم چنین قابل ذکر است که سایز های بنر هم استاندارد می باشد و تشکیل شده از ( ۱۲۰٫۲۴۰ ، ۳۰۰٫۲۵۰ ، ۱۶۰،۶۰۰ ) می باشد هم چنین شما می توانید با استفاده از دانش کمی از فوتوشاپ سایز های جدیدی را نیز برای خود تولید و بسازید .

موضوع لایه باز بنر قرار گرفته شده در وب سایت بیشتر فروشگاهی و فروش ویژه می باشد ، همینک می توان به صورت رایگان دانلود کنید .

 

حجم : ۳ مگبایت

منبع : گوگل

لینک دانلود

بازدید : 1,831 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۹ تیر ۹۶

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.