وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: تبلیغات بزرگ شرکت های ایرانی

1

تبلیغات بزرگ شرکت های ایرانی

جذب ترافیک و جذب مشتری یکی از مهم ترین روش های پا برجا بودن شرکت یا وب سایت می باشد ، تبلیغات بزرگ شرکت های ایرانی در چند ماه گذشته در اینترنت بسیار پر سروصدا بوده .

شرکت هایی که شروع به تبلیغات می کنند می توانند در چند بخش مهم تقسیم بندی تبلیغ کنند که از جمله آنها ؛ تبلیغات در حوزه بنر تبلیغاتی ، تبلیغات دیجیتالی و تلوزیونی ، تبلیغات ورزشی و فوتبالی ..  می باشد ، بیشترین استفاده در تبلیغات بنری می باشد که بیشتر وب سایت های ایرانی ترجیح می دهند هنگام شروع فعالیت خود با طراحی بنر تبلیغاتی و ساخت کمپین ها در وب شبکه های تبلیغاتی شروع به فعالیت و تبلیغات کنند .

فروشگاه اینترنتی دی یجی کالا با شروع تبلیغات گسترده در شبکه های تلوزیونی حالا تبلیغات خود را در بخش انیمشن های کناره زمین فوتبال بهترین لیگ های اروپا ( لالیگا ) شروع کرده است .

با درج تبلیغات خود در این بازی های مهم ، برند ، محصولات و خدمات خود را در میان مردم محبوب می کند با تبلیغات هدفمند شرکت دیجی کالا و ارائه خدمات مناسب و پیشتیبانی همیشه گی از کالای های خود توانسته میزان پیشرفت ضریب درآمد خود را از تمامی رقیبان جلو بزند .

تبلیغات بزرگ شرکت های ایرانی

در نگاهی دیگر شرکت تبلیغاتی کلیک یاب در یک اقدام جدید و ایده جالب برای دریافت بازدهی و مشتری های جدید تبلیغات خود را در یکی از بهترین سرویس های گوگل ادز شروع کرده است برخی از سایت های نمایش دهنده این شرکت یوتیوب است که با مشاهده عکس زیر تبلیغات کلیک یاب را در یوتیوب مشاهده می کنید .

یکی از فاکتور های مهم تبلیغات این شرکت داشتن یک بنر تبلیغاتی می باشد ؛ طراحی بنر شرکت کلیک یاب توسط خود این مجموعه انجام شده استفاده از دکمه فراخوان یا CTP یکی از نکات مثبت این بنر ها می باشد .

adsclick-yab

پیشنهادات

برای داشتن بنر خوب باید چه نکاتی را رعایت کرد ؟ – تفکرات اشتباه در طراحی بنر تبلیغاتی مطالعه فرمایید

بازدید : 137 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۶ خرداد ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.