وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: دانلود لوگو لایه باز با موضوع طراحی گرافیک

0

دانلود لوگو لایه باز با موضوع طراحی گرافیک

دانلود لوگو لایه باز با موضوع طراحی گرافیک به صورت کاملا رایگان لایه باز لوگو قرار داده شده در موضوعی کاملا آشنا و پر طرفدار برای وب سایت هایی می باشد که در حوزه طراحی گرافیک مشغول به فعالیت می باشد .

فایل قرار داده شده با توجه به رنگ بندی و زیبایی خود می توان ایده هایی خوبی از این طرح پیدا و اجرا کرد ، متن تستی لوگو به نام ” desing-studio ” می باشد که به معنایی استودیو طراحی می باشد .

 

دانلود لوگو لایه باز با موضوع طراحی گرافیک

طراحی این لوگو با توجه به نیاز های یک وب سایت طراحی انجام شده است ، رنگ بندی این لوگو تعلیق شده نارنجی و خاکستری می باشد لازم به ذر است طراحی این لوگو توسط طراح های خارجی انجام شده و برای ویرایشات و تغییر جزئیات لایه باز لوگو بهتر از نرم افزار ایلوستریتور را داشته باشید و به راحتی بدون کاسته کیفیت ویرایش مورد نظر خود را انجام دهید .

در پست های بعدی به زودی لایه باز های طراحی بنر به صورت رایگان در اختیار شما کاربران عزیز ثامن بنر می گذاریم ، بیشتر کاربران از ما در خواست کرده بودن لایه باز های طراحی بنر را در طول هفته بیشتر از پست های آموزشی قرار بدهیم که با توجه به تصمیم تیم مدیریت طراحی های تستی مبنی بر طراحی بنر انجام می شود و خدمت شما عزیزان قرار می دهیم .

 

دانلود لوگو لایه باز با موضوع طراحی گرافیک [ ۲۳۷ کیلوبایت ]
منبع : مجاز
رمز فایل : www.samenbaner.ir

بازدید : 221 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۹ اسفند ۹۴

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.