وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: دانلود مجموعه فونت طراحی بنر

5

دانلود مجموعه فونت طراحی بنر

ساخت انواع طراحی بنر با استاندارد های تبلیغاتی بی شک تاثیر بسیار فراوانی در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی دارد ، دانلود مجموعه فونت طراحی بنر به صورت رایگان به شما کمک می کند که با رعایت نکات فونت و سایز فونت در طراحی بنر یک پروژه استاندارد را طراحی و تهیه کنید .

در میان هزارن فونت فارسی بسیار پیچیده است که فونت مناسبی برای طراحی خود انتخاب کنید تمامی ۱۴۰۰ فونت ایرانی که در نرم افزار ادوب فوتوشاپ موجود قادریت استفاده آن در طراحی بنر نیستند ، زیرا بعضی از فونت ها استاندارد لازم را برای قرار دادن در یک فضای کوچک و تبلیغاتی مناسب نیست .

دانلود مجموعه فونت طراحی بنر

فونت های قابل استفاده به شرح زیر است :

فونت یکان B Yekan

فونت یکان یکی از زیباترین فونت های طرحی شده توسط طراحان ایرانی می باشد ، فونت زیبای یکان با سادگی تمام و کیفیت بالای خود توانسته بیشترین استفاده را در طراحی گرافیک همچنین طراحی بنر و طراحی هدر کرده باشند .

فونت ایران سنس Iran Sans

فونت بسیار زیبا و ساده ، ایران سنس از جمله فونت های هم خانواده ایرانی می باشد این فونت به دلیل قانون کپی رایت به هیچ عنوان لینک دانلود را در این مطلب ذکر نخواهیم کرد اما برای دانلود یا خرید این فونت زیبا می توانید در موتور جستجو گر گوگل سرچ کنید ، فونت ایران سنس در ۳ ماه اخیر در بسیاری از طراحی بنر و گرافیک دیده شده است .

همچنین بسیاری از وب سایت ها برای فونت های تارنمای خود از این فونت زیبا استفاده می کنند ، لازم به ذکر است حتما فونت را خریداری کنید و از قرار داد لینک دانلود آن خودداری کنید .

فونت B Zar

فونت زیبای بی زر یکی از فونت های زیبای فارسی می باشد بیشتر استفاده این فونت ها در بنر تبلیغاتی می باشد ، اما ۷۰% از طراحان ایرانی جذابیت خاصی از این فونت نمی بینند و استفاده زیادی نمی کنند اما فونت ساده و قابل استفاده است .

منتظر آموزش ها و فایل های لایه باز ما باشید ..

بازدید : 2,794 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۰ خرداد ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.