وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: رنگ بندی مناسب در طراحی بنر

1

رنگ بندی مناسب در طراحی بنر

امروز با مطلبی مفید شروع میکنیم ، رنگ بندی مناسب در طراحی بنر و راهنمای استفاده از آن ؛ موفقیت یک کمپین بزرگ تبلیغاتی همانند توضیحاتی که در پست های قبلی در داده شد به طراحی بنر بسیار بستگی دارد ، آیا با داشتن یک بنر تبلیغاتی زیبا می توانید با خیال آسوده تبلیغات خود را شروع کرد ؟ آیا فقط نمایش متن های در بنر می تواند شما را به راه رسیدن به موفقیت کمک کرد ؟

جواب خیر است ! تمامی استاندارد بنر ها دارای جزئیات ریز و درشتی می باشد ، به طور مثال داشتن Call To Action در طراحی بنر بسیار موثر و تاثیر گذار برای تکمیل استاندارد های بنر تبلیغاتی می باشد .

 

رنگ بندی مناسب در طراحی بنر

 

اما در نگاه های دیگر باید بنر را بسیار زیبا طراحی کنم به فرض مثال بنر شما در بین چندین بنر قرار میگیرد باید طوری رنگ بندی را در طرح تبلیغاتی خود مشخص کنید در نمایش بنر خود بین این همه طرح تبلیغاتی شکست نخورید – اشتباه نکنید منظور ما استفاده از رنگ های جیق همانند زرد ، قرمز ، نارنجی نیست بلکه استفاده از رنگ هایی استاندارد همانند خاکستری ، آبی کم رنگ ، رنگ فلت ( رنگ فلتی معمولا بسیار کم رنگ و ساده می باشد و بیشتر مورد استفاده بنر فلت است ) استفاده کنید توجه کنید دکمه های Call To Action را کاملا ضد بک گرداند بنر رنگ آمیزی و تغییر رنگ دهید .

اگر بک گراند بنر شما سیاه است دکمه Call To Action را حتما سفید کرده و با نوشته سیاه روی آن تایپ کنید ، باید توجه کرد بعضی از رنگ ها هم که ضد هم می باشند کاملا با هم مطابقت ندارد همانند رنگ های آبی و قرمز ، شاید کنار هم ضد هم باشند اما اگر قرار باشد در یک بنر تبلیغاتی استفاده شود حتما از زیبایی بنر شما کاسته می شود .

امیدوارم آموزش مفیدی برای شما باشد منتظر مطالب و سرویس جدید طراحی بنر رایگان باشد.

بازدید : 1,547 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۹ فروردین ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.