وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی اپلیکیشن اندروید

1

طراحی اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید جدید ترین امکان ثامن بنر می باشد که بعد از ارائه خدمات طراحی بنر گیف این خدمات نیز به وب سایت اضافه شد ، اپلیکشن اندروید یکی از مهم ترین امکانات جدید وب است که پا به عرصه گذاشته است .

با توجه به نیاز مشتریان در موضوع ها مختلف هم چون طراحی بنر ، طراحی سایت ، سایت های خدماتی ، مجله های اینترنتی و … تمامی مدیران سایت با تهیه اپلکیشن های اندرویدی می توانند دسترسی سریعی را به مشتریان و کاربران خود دهند با توجه به نمونه کار های قرار گرفته در این پست شما می توانید به راحتی طراحی اپلیکشن اندروید خود را اخیتار ما بگذارید .

 

طراحی اپلیکیشن اندروید

 

نتیجه گیری مثبت در صورت تهیه اپلیکیشن اختصاصی خود :

بعد از تهیه و طراحی اپلیکیشن اندروید وب سایت خود شما می توانید با گذاشتن تبلیغات موبایلی که در ثامن بنر توضیح زیاده داده ایم به افزایش درآمد سایت شما کمک کند ، طراحی بنر موبایلی هم جزء خدمات جدید ما می باشد .

با موضوع های مانند طراحی بنر و خدمات گرافیک شما می توانید با طراحی یک بخش کاربری به سفارشات خود بسیار سریع دسترسی داشته باشید و همچنین مشتری شما با دانلود و نصب اپلیکشن شما به صورت بسیار آسان سفارشات را برای شما ارسال کند از قییل امکانات این اپلیکشن های اندروید این است شما با توجه به نیاز خود می توانید نرم افزار را به سرور خود متصل کرده و بخش کاربری که به صورت php یا asp.net طراحی شده مدیریت کنید .

لازم به ذکر است طراحی اپلیکیشن اندروید به صورت گرافیکی انجام می شود و بعد از تهیه گرافیک توسط گروه ثامن بنر برای بخش برنامه نویسی با یک قرار داد جدید با یک تیم جدید آماده و اجرا می شود .

نمونه کار های طراحی اپلیکیشن اندروید به شرح زیر است :

 

نمونه ۱ | نمونه ۲ | نمونه ۳ | نمونه ۴

 

  سفارش دهید

 

بازدید : 297 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۰ خرداد ۹۶

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.