وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی بنر آنلاین بدون دانش فنی

2

طراحی بنر آنلاین بدون دانش فنی

این بار نوبت شماست ، طراحی بنر خود را با سلیقه خود کامل و انجام دهید ، طراحی بنر آنلاین بدون دانش فنی برای طراحان و بازاریابان اینترنتی بدون پرداخت هزینه ، امروز با معرفی یک وب سایت جالب وبلاگ ثامن بنر را آپدیت می کنیم .

 

طراحی بنر آنلاین بدون دانش فنی

 

شاید مبلغ واریزی برای طراحی بنر در اینترنت ایران بسیار زیاد نباشد ، اما توجه داشته باشید در ماه های اخیر شاید شما تعداد بالایی بنر مورد نیاز شرکت شما باشد که کمپین های تبلیغاتی خود را شروع کنید ، یکی از روش های بدون هزینه و آسان برای طراحی بنر استفاده از لایه باز های طراحی بنر می باشد ، اما از نظر حرفه ایی بودن این کار واقعا اشتباه هست بنر های لایه باز به طور قطع مورد استفاده دها وب سایت دیگر می باشد و استفاده بسیار ناصورت است .

 

drag-and-drop[loop]

 

سایت جالب bannersnack این امکان را برای شما فراهم می کنم بدون پرداخت درون وب سایت با یک عضویت ساده طراحی بنر گیف خود را انجام دهید ، نکته جالب این است که این برنامه نویسی این سایت از فونت فارسی و زبان فارسی به صورت بسیار با کیفیت پشتیبانی می کند .

تصویر از محیط پنل کاربری :

banner-maker

قابلیت های این وب سایت

۱ – آسان و آماده استفاده

کشیدن و رها کردن متن، تصاویر، دکمه ها و گرافیک برای ایجاد یک بنر تبلیغاتی زیبا در چند دقیقه

۲ – فونت با کیفیت و پشتیبان از فرمت ها

همه راه ها برای ایجاد یک بنر تبلیغاتی با ایده و خلاقیت جدید آماده است ، پشتیبانی از تمام فرمت ها از جمله  فلش / SWF، JPG، PNG یا GIF و سازگار با تمام شبکه های تبلیغاتی دنیا

حالا همه چیز برای شما آماده است و طراحی بنر خود را با ایده خود انجام دهید | bannersnack.com

به زودی با مطالب جدید در خدمت شما هستیم

بازدید : 381 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۶ خرداد ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.