وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی بنر تبلیغاتی سیستم رزرو آنلاین بلیط

0

طراحی بنر تبلیغاتی سیستم رزرو آنلاین بلیط

امروز با توجه به نیاز سیستم های رزرو بلیط آنلاین مبنی بر شروع تبلیغات در فصل تابستان به دلیل شروع مسافرت های زیاد ، با تهیه این پست می توانیم با انتخاب درست و آفر ویژه ایی که به شما اعلام می کنیم طراحی بنر تبلیغاتی سیستم رزرو آنلاین بلیط ، که موضوع شرکت می باشد تهیه و انجام دهیم .

 

طراحی بنر تبلیغاتی سیستم رزرو آنلاین بلیط

 

نمونه بنر که طراحی کرده اییم برای وب سایت Safaret می باشد ، که با توجه به نیاز مشتری و ویرایشاتی که خود مشتری بعد از تحویل ارسال کرده نسخه نهایی شده و مورد استفاده گردیده است ، طراحی بنر که انجام شده در یک پکیج ۱۰ بنره می باشد که در قسمت تعرفه ها این پکیج موجود می باشد و شما می توانید با سفارش این پکیج طراحی بنر به راحتی ۱۰ بنر تبلیغاتی در سایز مختلف داشته باشد .

نمونه طراحی بنر تبلیغاتی سیستم رزرو آنلاین بلیط :

توضیحاتی درمورد طراحی بنر که مشاهده میکنید

بک گراند بنر :

طراحی بک گراند بنر تشکیل شده از یک هواپیمایی می باشد که در آسمان به رنک غروب در حال پرواز است که توسط تیم طراحی ما به شکل بلوری تبدیل شده که به زیبایی بنر بسیار کمک کرده است ، هم چنین بروی حجم بنر تاثیر زیادی نداشته و از استاندارد بودن بنر می تواد حجم بنر توجه کرد.

فونت :

فونت استفاده شده در بنر بسیار فونت زیبا و شکیل می باشد ، نام این فونت که از سری فونت های MJ می باشد به اسم Mj_Dinar One Medium در اینترنت موجود است و شما می توانید دانلود و در طراحی بنر های خود استفاده کنید ، لازم به ذکر است استفاده زیاد از این فونت شاید به نفع زیبایی بنر شما نباشد پس توجه داشته باشید در بعضی از بنر هایی که موضوع آن ها متفاوت است استفاده کنید .

آیکون ها :

آیکون های قرار گرفته شده از سایت FLaticon دانلود و استفاده قانونی شده است ، توجه کنید برای هر متن که قرار گرفته شده در بنر یک آیکون در نظر گرفته اییم و این به زیبایی و رسا بودن متن تبلیغاتی بسیار کمک کرده است

 

رنگ بندی :

رنگ های استفاده شده کاملا استاندارد بوده و هیچ زشتی در بنر ایجاد نکرده است ، روانشناسی رنگی که مورد استفاده شده است ( زرد ، سبز ، نارنجی و قرمز ) می باشد .

دکمه فراخوان :

دکمه CTA یا همان فرخوان یکی از اجزاء مهم در طراحی بنر می باشد که به خوبی با رنگ بسیار زیبا و استفاده از عکس یک دست در بنر استفاده کرده ایم دکمه فرخوان یکی از مهم ترین تشکیل دهنده طراحی بنر می باشد در مورد این دکمه در ثامن بنر بحث شده است .

 

بنر طراحی شده کاملا به صورت اختصصاصی و توسط فوتوشاپ و طراحی آیکون های آن توسط سایت فلت آیکون تهیه شده است همینک می توانید سفارش طراحی بنر خود را ثبت نمایید و در مدت زمان مناسبی تحویل بگیرید .

بازدید : 323 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۶

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.