وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی بنر گیف

4

طراحی بنر گیف

بنر تبلیغاتی مهم ترین سرویس ارائه دهنده خدمات تبلیغات اینترنتی می باشد ، طراحی بنر گیف یکی از خدمات مهم وب سایت ثامن بنر می باشد ، بنر متحرک یا بنر تبلیغاتی توسط نرم افزار فوتوشاپ و ایلاستیتور تهیه و انجام می شود ، نوع طراحی بنر و سلیقه بنر بستگی به طراح آن می باشد .

طراحی بنر دارای سبک های مختلف با فرمت های مختلف می باشد مانند مثال [ بنر فلت ، بنر معمولی ، بنر فلش ]

در مورد سبک های مختلف بنر در مطلب [ تفاوت بنر فلت و معمولی ] به صورت کامل توضیح دادیم اما مختصر توضیحی می دهیم ؛ بنر فلت بیشتر دارای ویژگی های تخت بودن طراحی ، حجم مناسب ، سادگی ، رنگ های فوق العاده ، متحرک سازی زیبا ، تغییر رنگ بگ گراند به صورت منظم در هر اسلاید و … از ویژگی های بنر فلت می باشد ، البته ویژگی های این سبک بنر فقط به این نوشته ها منتهی نمی باشد .

طراحی بنر گیف

در مورد بنر های معمولی تفاوت زیادی با بنر های فلت دارند ، در بنر های معمولی بسیاری از طراحان با استفاده از آیکون های سه بعدی و استفاده از کارکتر ها و آدمک های گرافیکی نوع بنر را تبدیل به سبک رئالیسم می کنند ، این سبک بنر جذابیت خاص خودش را دارد معمولا این گونه طراحی ها مورد استفاده وب سایت های دانلود فیلم و دانلود آهنگ می باشد ، هرچند بسیاری از وبمستر های امروزی استفاده این بنر هارا به کار های فلت ترجیح می دهند .

اما در نگاه دیگر بنر فلش بسیار متفاوت می باشد ، ساختار بنر فلش کاملا فرق دارد طراحی این گونه پروژه ها توسط نرم افزار ادوب فلش انجام می شود با فرمت swf می باشد ، اما مشکل بزرگ این گونه بنر ها به عدم پشتیبانی سایت های پر بازدید و از همه مهم تر گوگل کروم و مرورگر ها می باشد ، در حال حاضر بنر فلش توسط هیچ نوع سایت اینترنتی و شبکه های تبلیغاتی پشتیبانی و استفاده نمی شود .

سایز های استاندارد بنر گیف :

سایز های مختلف طراحی بنر

بهترین سایز های مورد استفاده در چند سال اخیر [ ۴۶۸٫۶۰ | ۱۲۰٫۲۴۰ | ۳۰۰٫۲۵۰ ] می باشد که میانگین استفاده این سایز ها بیشتر از سایز های دیگر می باشد .

سایز استاندارد بنر گیف موبایل :

سایز های مورد استفاده در تبلیغات بنر موبایل به شرح عکس بالا می باشد که شما می توانید با توجه به نیاز خود تبلیغات خود را در اپلیکیشن ها بزرگ ایرانی گسترش دهید.

بازدید : 1,084 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۲ تیر ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.