وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی پوستر تبلیغاتی و تراکت [ خدمات چاپ ]

1

طراحی پوستر تبلیغاتی و تراکت [ خدمات چاپ ]

بعد از ارائه خدمات ویژه طراحی بنر تبلیغاتی و خدمات طراحی وب سایت در ثامن بنر ، بخش مدیریت ما با تصمیم مبنی بر ارائه خدمات طراحی پوستر تبلیغاتی و تراکت و .. این خدمات جدید را به وب سایت اضافه کرد .

طراحی پوستر تبلیغاتی و تراکت [ خدمات چاپ ]

معمولا طراحی بنر تبلیغاتی مهم ترین ابزار برای تبلیغ در فضای مجازی و اینترنتی می باشد اما تبلیغات و شروع به معروف کردن برند خود تنها به بنر گیف منتهی نمی شود . با شروع تبلیغات محیطی و ایجاد رقابت بین شرکت ها حالا می توانیم با طراحی پوستر های تبلیغاتی ، تراکت ها و حتی بنر محیطی متری که در خیابان های بزرگ ایران قرار داده می شود برای فروشگاه خود ، مغازه و .. تبلیغ و برندسازی کنید .

نمونه ایی از فروشگاه های انلاین بزرگ ایرانی به نام دیجی کالا همراه ما تبلیغات اینترنتی خود بعد از اتمام تبلیغات در محیط اینترنت حالا تبلیغاتی محیط خود را شروع کرده است در مورد فوق بودن این طرح تبلیغات فعلا خبری در کار نیست ، اما مطمئنا تبلیغات اینترنتی جهت افزایش فروش محصولات فروشگاهی بهترین گزینه است.

نمونه از طراحی بنر محیطی :

بخش هایی از نمونه کار های طراحی چاپ که توسط ما انجام شده است که در سایز های بزرگ می باشد و جهت نمایش این نمونه کار ها بر رو آن کلیک کنید .

جهت سفارش طراحی پوستر ، کارت ویزیت ، تراکت می توانید در بخش ثبت سفارش اطلاعات را برای ما ارسال کنید .

لازم به ذکر است در سامانه طراحی بنر با انجام کار طراحی چاپ خدمات همچون چاپ پوستر و … انجام نمی شود اما مشاوره هایی برای ارسال طرح نهایی برای چاپ خانه مورد نظر به مشتری داده می شود .

جهت دریافت نمونه کار های بیشتر در این موضوع و سایز های بزرگ می توانید در بخش تماس با ما در ارتباط باشید و نمونه کار های بیشتری را مشاهده کنید .

بازدید : 2,165 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۴ آذر ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.