وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: طراحی کاور تلگرام و اینستاگرام

3

طراحی کاور تلگرام و اینستاگرام

تبلیغات دیگر محدود به بنر تبلیغاتی نمی باشد ، دیگر کمپین های خود را فقط با ایجاد تبلیغات بنری شروع نمی کنید ! سرویس جدید طراحی کاور تلگرام و اینستاگرام امروز به ثامن بنر اضافه شد .

تلگرام می توانیم بگویم یک شبکه اجتماعی جدید می باشد که می توان راه های ارتباطی مردم جهان و ایران را به هم نزدیک کنند حالا با اضافه کردن امکان کانال تلگرام بسیاری از کانال های پر بازدید بعد از تحقیق شروع به فروش جایگاه های تبلیغات کردن ، بسیاری از وبمستران در ماه های اخیر تبلیغات خود را با تلگرام شروع کردن ، موفقیت در این تبلیغات بستگی به نوع موضوع شما می باشد به فرض مثال برای فروش اجناس لباس می توانید با طراحی بنر یا کاور (هدر)و گذاشتن متن تبلیغات زیر کاور های تبلیغاتی بازدهی خوبی از این تبلیغ بگیرید .

طراحی کاور تلگرام و اینستاگرام

اینستاگرام هم یک شبکه اجتماعی اشتراک عکس می باشد ، اینستاگرام هم راه خوبی برای تبلیغات گسترده برند شما می باشد ، با طراحی کاور اینستاگرام که سرویس ما هم این طراحی گرافیک را انجام می دهد می توانید تبلیغات خود را شروع کنید . بر خلاف وب سایت های پربازدید که توسط شبکه تبلیغات ساپورت می شوند و مستقیم تبلیغ گیرنده نیستند ، اینستاگرام و تلگرام به صورت شخصی تبلیغ تایید و نمایش می دهند برای سفارش تبلیغات شما موظف هستید دنبال صفحات پر بازدید ایرانی رفتید و با توافق انجام شده تبلیغات خود را شروع کنید .

در اینستاگرام شما نمی توانید طراحی بنر تبلیغاتی را که با فرمت گیف می باشد نمایش دهید زیرا اینستاگرام این امکان را به بخش محیط کاربری اضافه نکرده است اما تلگرام این اجازه را می دهد طراحی بنر هایی که انجام می شود را با فرمت گیف قرار دهید و به صورت عادی قابل پخش هم می باشد لازم به ذکر است قرار دادن بنر گیف در تلگرام بر روی کیفیت آن تاثیر دارد ما این راه را پیشنهاد نمی کنیم . بیشتر توجه تبلیغات بر روی عکس های ثابت یا کاور تبلیغاتی می باشد .

نمونه هایی از طراحی کاور :

نمونه طراحی کاور تلگرام

سفارش طراحی کاور

بازدید : 1,332 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۴ تیر ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.