وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: تغییرات در لوگو شرکت های معروف

1

تغییرات در لوگو شرکت های معروف

امروز وبلاگ ثامن بنر را با پست تغییرات در لوگو شرکت های معروف آپدیت می کنیم ، در مقالات طراحی بنر استفاده از لوگو یا آرم را یکی از بهترین روش های برند سازی در تبلیغات مشخص کرده بودیم ،تغییرات در لوگو شرکت های معروف که به هر ترتیب لوگو یا نشانه برای هر شرکت در موضوعات مختلف مهم است .

شرکت های معروفی در سال های اخیر دست به تغییرات در طراحی لوگو خود داده اند ، تغییرات در شکل و ظاهری در طراحی لوگو بسیار حساس است زیرا برندی که شما در این چند سال برای مشتریان خود معرفی کرده ایید با این نام و شکل در ذهن آن ها جایی داده شده و شکل گرفته شده است ، تا حد امکان از تغییرات زیاد در نماد خود خوداری فرمایید به طور مثال اگر لوگو شما یک سیب است ، آن را به انگور تبدیل نکنید ! مواظب برند خود باشید .

تغییرات ساختاری در لوگو شرت اپل ( apple )

اولین لوگو طراحی شده شرکت apple را بررسی کنیم ، در نگاه اول مفهوم خوبی برای شما ندارد اما با بررسی بیشتر طرح گرافیکی یک نقاشی مانند را شما مشاهده میکنید ” یک مرد زیر یک درخت سیب ! ” داستان کاملا آشنا شد بله نیوتون شخص مورد نظر در طراحی نیوتون زیر درخت سیب است که شرکت apple با الهام گرفتن در این موضوع لوگوی خود را کامل و طراحی کرده است .

تغییرات در لوگو شرکت های معروف

اما بعد از مدتی و بعد از شروع تغییرات و اضافه شدن سبک های نو شرکت apple تصمیم به تغییر لوگو خود کرد و با یک شکل زیبا و استفاده از آلمان سیب گاز گرفته شده لوگوی جدید خود را رونمایی کرد و شروع به برند سازی کرد .

البته لازم به ذکر است بعد از تعویض لوگو apple به رنگ های مختلف هم چنین رنگارنگ تغییر دادند .

میتوانید نمونه هایی از تغییرات در لوگو شرکت های معروف ببنید :

02a5

02b4

02c3 02d1

به زودی با مطالب جدید در و مقالات طراحی بنر در خدمت شما عزیزان بخش وبلاگ ثامن بنر می باشیم .

بازدید : 183 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۷ تیر ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.