وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: عناصر لایه باز طراحی هدر

1

عناصر لایه باز طراحی هدر

عناصر لایه باز طراحی هدر ، امروز ثامن بنر را با پست جدید ترین ابزار های گرافیکی برای طراحی هدر و حتی طراحی بنر تبلیغاتی شروع و آپدیت می کنیم . طراحی هدر یا همان سربرگ سایت یکی از اجزای مهم زیبایی وب سایت شما است و می توان مسئولیت جذابیت سایت را به دوش بکشد .

در دنیای اینترنت که پیشرفت زیادی داشته است ، هدر یک امر مهم برای جذابیت سایت حساب می شود ، اما باید توجه داشته باشید بعضی از سایت های امروزی دارای سبک های مختلف در طراحی می باشد .

برخی از وب سایت ها با روش گوناگی طراحی می شود به طور مال سایت های شرکتی از امر طراحی هدر بر روی وب سایت خود منع هستند و زیرا جایی برای قرار دادن طرح خود ندارد اما به جای طراحی هدر مدیر وب سایت موظف است که برای اسلایدر های سایت خود ( وب سایت های شرکتی اغلبا دارای اسلایدر هستند ) طرح های متفاوتی طراحی و استفاده کنند بنابه موضوع وب سایت خود .

 

عناصر لایه باز طراحی هدر

 

باید در مورد وب سایت هایی که موضوع آن خبری است چند نکته را اعلام کنید ؛

بله وب سایت های خبری دارای سربرگ و هدر هستند و مدیریت وب سایت باید برای تهیه این طرح های گرافیکی یا همان هدر اقدام کند تا وب سایت خود را با توجه به نیاز به این طرح گرافیکی تکمیل و جذابیت بیشتری دهد لازم به ذکر است طراحی هدر باید حتما با رنگ قالب و سبک نوع طراحی قالب هماهنگ بوده در غیر این صورت تاثیری زیبایی در وب سایت شما نخواهد داشت .

شما می توانید با استفاده از لایه باز های قرار گرفته طرح خود را تکمیل و جذابیت خاصی دهید ؛ از نمونه کار های طراحی هدر ثامن بنر دیدن فرمایید

 

بازدید : 373 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۷ دی ۹۴

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.