وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: معرفی سایت روانشناسی رنگ برای طراحی بنر

0

معرفی سایت روانشناسی رنگ برای طراحی بنر

طراحی بنر تبلیغاتی دارای چندین استاندارد مهم می باشد که با معرفی سایت روانشناسی رنگ برای طراحی بنر و با رعایت این نکات می توانید در جهت پیشرفت در تبلیغات و موفقیت کمپین های تبلیغاتی خود کوشا باشید ، یکی از مهم ترین مسائل در طراحی بنر روانشناسی رنگ و استفاده از رنگ های زیبا و با سلیقه می باشد .

LOLCOLORS یک سایت بسیار پرکاربر می باشد که شما می توانید با استفاده از دسته بندی هایی که خود سایت و کارشناس های روانشناسی رنگ انجام داده اند از رنگ ها استفاده کنید ، این رنگ هایی زیبایی که در وب سایت موجود هست به طور حرفه ایی کنار هم چیده شده اند و استفاده آن ها در یک طراحی گرافیک به زیبایی و خوش سلیقه ایی شما کمک می کند .


معرفی سایت روانشناسی رنگ برای طراحی بنر

برای به دست آوردن کد های این رنگ ها کافی است موس را بر روی یکی از رنگ ها ببرید و بعد از چند ثانیه کد رنگ مورد نظر کنارش ظاهر می شود و شما می توانید آن را کپی و استفاده کنید .

توجه داشته باشید استفاده از این رنگ ها فقط در طراحی بنر نمی باشد ، شما می توانید در طراحی سایت ، طراحی هدر و حتی در رنگ آمیزی لوگو و برند استفاده کنید ، سایت LOLCOLORS  به صورت کاملا رایگان در اختیار وبمستران جهان گذاشته شده است و اولین سایت ارائه خدمات روانشناسی رنگ می باشد .

نکات آموزشی زیادی در مورد حرفه ایی بودن طراحی بنر و استاندارد های آن در وب سایت ثامن قرار داده اییم می توانید در بخش وبلاگ مشاهده کنید .

بازدید : 366 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۴ فروردین ۹۶

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.