وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: کنترل زمان بندی ها در طراحی بنر

0

کنترل زمان بندی ها در طراحی بنر

بعد از انتشار مطالب ویژه آموزش طراحی بنر و انواع تکنیک های ساختاری در این کار ارزشمند و مهم ، امروز آموزش کنترل زمان بندی ها در طراحی بنر تبلیغاتی را آماده کرده اییم و امیدوارم با ارائه این آموزش با استاندارد کردن بنر های تبلیغاتی خود در شروع یک کمپین تبلیغاتی موفق باشید.

 

کنترل زمان بندی ها در طراحی بنر

 

کنترل تایم لاین و تنظیم حرکت های ایجاد شده در طراحی بنر یکی از بخش های اصلی آن می باشد با تنظیم استاندارد این پروژه ها بنر تبلیغاتی شما به خوبی به نمایش عموم داده می شود .

بعد از انتخاب متن مورد نظر در تبلیغات وب سایت خود و قرار دادن آن در طراحی بنری که انجام داده ایید باید با استفاده از قسمت تایم لاین زمان بندی های استانداری را برای این بخش تعیین کنید ، حالا ما میخواهیم بهترین زمان بندی و تایم لاین را در طراحی بنر تبلیغاتی به شما آموزش دهیم که چطور بتوانیم متنی که انتخاب کرده اییم به طوری استفاده کنیم که کاربران و بازدید کنندگان از خواندن این متن ها خسته نشوند .

بیشتر دقت فرمایید کلمات کلیدی که در وب سایت شما موجود است را برای بنر تبلیغاتی خود انتخاب کنید ، به فرض مثال :

بزرگترین سایت فروشگاه اینترنتی غرب کشور در ایران ؛ شما بهتر از به جای استفاده این متن زیاد آن را تبدیل به بزرگترین فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید ، اسم سایت و لوگو ، برند را هم که در بخشی از بنر ایجاد کرده ایید و لزومی ندارد که جلو متن تبلیغاتی خود باز هم تاکید و عنوان کنید .

میزان نمایش این متن ایجاد شده مهم است ، در بعضی از بنر ها میزان نمایش و ایست متن تبلیغاتی ۳ الا ۴ ثانیه است ، اگر بیشتر از این زمان باشد به طور صد در صد بازدیدکننده متن تبلیغاتی شما را نمی خواند اگر کم تر از این زمان استاندارد باشد به طور مثال ۲ الا ۱ ثانیه بازدید کننده فرصت دیدن متن بنر شما را ندارد ، بازدید کننده ایی که وارد سایت تبلیغ دهنده شما می شود مطمئنا وقت لازم رای برای مطالب وب سایت می گذارند .

سعی کنید انتخاب متن ها بسیار زیاد نباشد به فرض مثال شما در بین تمام کلمات کلیدی خود ۵ جمله مناسب و کوتاه مختصر را پیدا و استفاده کنید .

مطالب دیگری که می تواند به شما در طراحی بنر کمک کنید :

بازدید : 161 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۲ دی ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.