وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: لوگو لایه باز به صورت رایگان [ ۱۰۰عدد لوگو ]

3

لوگو لایه باز به صورت رایگان [ ۱۰۰عدد لوگو ]

لوگو یا نشانه ، می توانیم بگوییم معرفی یک شرکت و یک برند می باشد ، طراحی هایی که امروزی در دنیای گرافیک انجام می شود در بخشی از کار و تقریبا تا حدودی بخشی از طراحی را الهام و از لایه باز های خارجی استفاده می کنند .

لوگو های معمولا به دو دسته تقسیم می شود ؛

  1. لوگو تایپ :لوگوتایپ از مهم‌ترین تولیدات گرافیکی است که به واسطه‌ی‌ ساختار نوشتاری دارای بار فرهنگی و هویتی ویژه است.لوگوتایپ‌ها بنا به کاربردشان نقش‌های متفاوتی دارند.لوگوتایپ‌های خوانشی عموما نقش عنوان دارند و در این میان عناوین نشریات به لحاظ ضروریات بیان‌ گرافیکی و چگونگی خوانش،ساختار بیانی،مخاطب و تیراژ در گروهی‌ مجزا قرار می‌گیرند. اگرچه تمامی لوگوتایپ‌ها از بیان‌های گرافیکی یکسانی برای ارتباط بهره می‌گیرند اما ضرورت بیانی در هر دسته از لوگوتاپ‌ها بر کیفیت بیانی‌ تولید اثر گذاشته و ایفای نقش رسانه‌ای نشریات حساسیت‌های ویژه‌ای در نحوه‌ی بیان گرافیکی پیش می‌کشد.این مقوله به معرفی انواع و چگونگی‌ بیان‌های گرافیکی متأثر از ساختار رسانه‌ای نشریه می‌پردازد.
  2. لوگو یا نشانه :لوگو یا نشانه نمادیست برای بیان کردن یک عبارت یا القا نمودن یک مفهوم، لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران تجاری، موسسات و حتی اشخاص حقیقی، برای متمایز کردن خود از دیگران در دید عموم، استفاده می شود. لوگوها یا تماما گرافیکی هستند (سمبول یا آیکون) و یا از نام تجاری سازمان یا موسسه تشکیل شده اند

100 لوگو لایه باز به صورت رایگان

 

لوگو لایه بازی که خدمت شما قرار گرفته شده به صورت رایگان می باشد ، طرح های قرار گرفته به صورت لایه باز و تعداد ۱۰۰ عدد می باشد که می توانید به راحتی دانلود کرده و استفاده کنید .

فایل قرار گرفته شده قابل تغییر در رنگ ابعاد و .. می باشد بدون کاسته کیفیت و عوض شدن ترکیب طرح .

 

بازدید : 1,086 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۲۱ دی ۹۴

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.