وبلاگ

جدید ترین ابزار های گرافیکی و نکات های آموزشی طراحی گرافیک

:: Call To Action در طراحی بنر چه تاثیراتی دارد ؟

2

Call To Action در طراحی بنر چه تاثیراتی دارد ؟

در طراحی بنر تبلیغاتی مهم ترین بخش تاثیر گذار آن ایجاد ارتباط با کاربران وب سایت تبلیغ دهنده ایجاد Call To Action مناسب و کوتاه است ، اما Call To Action در طراحی بنر چه تاثیراتی دارد ؟ آیا با استفاده از Call To Action می توانیم به استاندارد های بنر تبلیغاتی خود کمک کنیم ؟

در تبلیغات آنلاینی که امروزه در اینترنت انجام تکنیک های خاصی برای موفقیت در تبلیغات به کار برده می شود ما به مهم ترین نکته و تکنیک ها در این مطلب اشاره می کنیم .

۱-چگونه Call To Action در طراحی بنر استفاده کنیم ؟

شما می توانید با یک بک گرداند ساده با استفاده یک نوشته با کیفیت و رنگ بندی زیبا و طراحی یک دکمه که کاربر را دعوت به کلیک کن از این تکنیک استفاده کنید لطفا توجه کنید که شما کاربر را دعوت می کنید و مجبور به انجام کلیک نکنید !

نمونه از بنر تبلیغاتی که از این تکنیک های تبلیغاتی استفاده شده ( طراحی با ثامن بنر )

Call To Action در طراحی بنر چه تاثیراتی دارد ؟

 

دکمه ایی که عامل بسیاری از کلیک ها و بازدید کنندگان است ، با استفاده از Call To Action شما می توانید کاربران و مخاطبان خود را با انجام یک کار دعوت کنید نتیجه گیری که در این تکنیک گرفته شده بسیار موفق آمیر بوده است .

دکمه طراحی بنر

 

در زبان مخفف Call To Action می توان جمله را به CTA تبدیل کنیم ؛

بهتر است در طراحی بنر فارسی CTA یا Call To Action  راست باشد و در جملات و بنر انگلیسی Call To Action در قسمت سمت چپ قرار گیرد ،

به طور مثال در سایت رسمی Mozila از کاربر می خواهد که مرورگر FireFox را دانلود کند و برای تشویق از کلمه ی Free (رایگان) در طراحی سایت خود استفاده کرده است.

FireFox

 

مطلبی که قرار گرفته شده بسیار در تبلیغات بنری به شما کمک می کند ، توجه کنید طراحی بنر با استاندارد هایی که رعایت کنید بسیار در موفقیت کمپین های شرکت شما کمک می کند . عوامل مهمی که در وبلاگ ثامن بنر قرار می گرد به صورت کاملا اختصاصی توسط مدیر تولید محتوا ارسال می شود انجام هر گونه آموزش طراحی بنر تبلیغات آنلاین یا مقالات طراحی گرافیک به یادگیری شما کمک می کند .

در مطلب آینده آموزش طراحی هدر را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد


 

از مطالب مفید ما دیدن فرمایید :

:: تبلیغات بنری سرمایه‌گذاری بزرگ سایت شما می باشد

:: بنر تبلیغاتی مهم ترین عامل موفقیت کمپین شما

بازدید : 146 نفر | منتشر شده در سه شنبه ۱۴ فروردین ۹۵

برچسب ها

بخش دیدگاه

Comments are closed.