راهنمای سفارش

تمامی نمونه کار های وب سایت را برای سنجش کیفیت کار مشاهده کرده ، به بخش ثبت سفارش رفته و سفارش را ثبت میکنید بعد از ثبت سفارش به بخش پرداخت رفته و هزینه خود را به روش ( پرداخت آنلاین ، کارت به کارت ) انتخاب کرده و پرداخت می کنید و سفارش ما تکمیل و آماده طراحی می شود

بعد از انتخاب سفارش مورد نظر ( بنر یا .. ) شما باید متن و اطلاعات تکمیلی که شامل : متن بنر ، رنگ بندی مورد علاقه و اطلاعات تکمیلی خود را در بخش ثبت سفارش ارسال فرمایید.

سفارشات تکی خیر ، اما در صورت داشتن سفارشات پکیجی یا بنر های به تعداد بالا تخفیفات صورت می گیرد برای دریافت تخفیف با ما در تماس باشید.

بله ، سفارشات با تعداد نا محدود رایگان می باشد ، هدفه ما راضی کردن شما و جلب نظر شما می باشد در صورت داشتند هر گرونه ویرایش و تغییرات بعد از دریافت طرح از طریق ایمیل به ما خبر دهید .

بنر های فلت بیشتر مورد پسنده موضوع های طراحی وب سایت و هاستینگ می باشد این بنر ها به ساده بودن و تخت بودن همانند ویندوز 8 معروف است ، بنر های رئالیسم بیشتر در جنبه گرافیکی کار و سه بعدی می باشد در مورد بنر های معمولی بیشتر برای تبلیغات در سایت های کلیکی می باشد زیرا این بنر ها زیبایی و بازدهی بخصوصی دارد ( تمامیسبک های بنر فرمت gif می باشد )

در صورت پرداخت هزینه اشتباهی یا اشتباه در غلط املایی هزینه بله ، اما در صورت تکمیل طرح و ارسال طرح مورد نظر شما بازگشت هزینه وجود ندارد در صورت عدم تایید طرح شما می توانید از ویرایشات رایگان استفاده و طرح نهایی و مورد نظر خود را انتخاب کنید .